forumkladionica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

4 posters

Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by Tip Insajder Mon Dec 21, 2009 9:10 am

Dragi korisnici,ovo radimo kako bi vam omogucili da se pretplatite kod nas,postanete VIP foruma, dobijate svaki dan tipove koji su na nasem sms servisu ponekad neke jace meceve sa jakim kvotama i informacijama koje posedujemo za koje ce znati samo VIP foruma!!!Svi zainteresovani mogu se javiti na pm odnosno inbox,i poslati privatnu poruku na moj profil...Svako ko se pretplati dobijace svaki dan utakmice koje su na servisu,utakmice za koje imamo informacije, kako se ne bi cimali svaki dan da salju poruku,i mocice da vide jedan deo foruma koji ostali obicni korisnici nece moci da vide...Svi zainteresovani neka posalju privatnu poruku...EKIPA FORUM KLADIONICA[/b]


Kontakt Mail tipinsajder@gmail.com
Tip Insajder
Tip Insajder
Admin

Posts : 206
Join date : 2009-11-13
Age : 47

https://forumkladionica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Re: Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by the_only_one Mon Feb 22, 2010 10:33 am

Tip Insajder (citat):Dragi korisnici,ovo radimo kako bi vam omogucili da se pretplatite kod nas,postanete VIP foruma, dobijate svaki dan tipove koji su na nasem sms servisu ponekad neke jace meceve sa jakim kvotama i informacijama koje posudujemo za koje ce znati samo VIP foruma!!!Svi zainteresovani mogu se javiti na pm odnosno inbox,i poslati privatnu poruku na moj profil...Svako ko se pretplati dobijace svaki dan utakmice koje su na servisu,utakmice za koje imamo informacije, kako se ne bi cimali svaki dan da salju poruku,i mocice da vide jedan deo foruma koji ostali obicni korisnici nece moci da vide...Svi zainteresovani neka posalju privatnu poruku...EKIPA FORUM KLADIONICA[/b]


Kontakt Mail tipinsajder@gmail.com
zanima me kako u vip na osnovu tipova,gdje da postavljam tipove i analize i koji su uslovi za ulazak u vip...
Inace sam clan nekoliko vip foruma,a imam i svoj sopstveni forum pa me zanima kako i ovde da udjem u vip???
hvala na odgovoru...
the_only_one
the_only_one

Posts : 63
Join date : 2010-02-22

http://www.freeinsiders.forumotion.com

Na vrh Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Re: Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by Admin Mon Feb 22, 2010 11:01 am

the_only_one (citat):
Tip Insajder (citat):Dragi korisnici,ovo radimo kako bi vam omogucili da se pretplatite kod nas,postanete VIP foruma, dobijate svaki dan tipove koji su na nasem sms servisu ponekad neke jace meceve sa jakim kvotama i informacijama koje posudujemo za koje ce znati samo VIP foruma!!!Svi zainteresovani mogu se javiti na pm odnosno inbox,i poslati privatnu poruku na moj profil...Svako ko se pretplati dobijace svaki dan utakmice koje su na servisu,utakmice za koje imamo informacije, kako se ne bi cimali svaki dan da salju poruku,i mocice da vide jedan deo foruma koji ostali obicni korisnici nece moci da vide...Svi zainteresovani neka posalju privatnu poruku...EKIPA FORUM KLADIONICA[/b]


Kontakt Mail tipinsajder@gmail.com
zanima me kako u vip na osnovu tipova,gdje da postavljam tipove i analize i koji su uslovi za ulazak u vip...
Inace sam clan nekoliko vip foruma,a imam i svoj sopstveni forum pa me zanima kako i ovde da udjem u vip???
hvala na odgovoru...


U Vip mozes uci ukoliko se takmicis dole u navedenoj temi i pogodis 5 parova,a mozes uci i pre vremena ako utvrdimo da si dobar,ostavi online kontakt,mail,msn,facebook, (nesto od ova 3 ) pa cemo se dogovoriti cheers

Admin
Admin

Posts : 64
Join date : 2009-11-13

https://forumkladionica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Re: Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by the_only_one Mon Feb 22, 2010 11:05 am

Admin (citat):
the_only_one (citat):
Tip Insajder (citat):Dragi korisnici,ovo radimo kako bi vam omogucili da se pretplatite kod nas,postanete VIP foruma, dobijate svaki dan tipove koji su na nasem sms servisu ponekad neke jace meceve sa jakim kvotama i informacijama koje posudujemo za koje ce znati samo VIP foruma!!!Svi zainteresovani mogu se javiti na pm odnosno inbox,i poslati privatnu poruku na moj profil...Svako ko se pretplati dobijace svaki dan utakmice koje su na servisu,utakmice za koje imamo informacije, kako se ne bi cimali svaki dan da salju poruku,i mocice da vide jedan deo foruma koji ostali obicni korisnici nece moci da vide...Svi zainteresovani neka posalju privatnu poruku...EKIPA FORUM KLADIONICA[/b]


Kontakt Mail tipinsajder@gmail.com
zanima me kako u vip na osnovu tipova,gdje da postavljam tipove i analize i koji su uslovi za ulazak u vip...
Inace sam clan nekoliko vip foruma,a imam i svoj sopstveni forum pa me zanima kako i ovde da udjem u vip???
hvala na odgovoru...


U Vip mozes uci ukoliko se takmicis dole u navedenoj temi i pogodis 5 parova,a mozes uci i pre vremena ako utvrdimo da si dobar,ostavi online kontakt,mail,msn,facebook, (nesto od ova 3 ) pa cemo se dogovoriti cheers
g-din@live.com
ono takmicenje od 5 tipova mi nema logike,tesko je pogoditi 5 tipova za jedan dan, ja se baziram na singlove i ne forsiram...
the_only_one
the_only_one

Posts : 63
Join date : 2010-02-22

http://www.freeinsiders.forumotion.com

Na vrh Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Re: Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by Admin Mon Feb 22, 2010 11:08 am

the_only_one (citat):
g-din@live.com
ono takmicenje od 5 tipova mi nema logike,tesko je pogoditi 5 tipova za jedan dan, ja se baziram na singlove i ne forsiram...[/quote]



Ja sam juce pogodio 10 sta kazes na to??? cheers


Ok veceras oko 10 ocekuj javice ti se neko iz ekipe...

Admin
Admin

Posts : 64
Join date : 2009-11-13

https://forumkladionica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Re: Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by the_only_one Mon Feb 22, 2010 11:10 am

Admin (citat):
the_only_one (citat):
g-din@live.com
ono takmicenje od 5 tipova mi nema logike,tesko je pogoditi 5 tipova za jedan dan, ja se baziram na singlove i ne forsiram...



Ja sam juce pogodio 10 sta kazes na to??? cheers


Ok veceras oko 10 ocekuj javice ti se neko iz ekipe...[/quote]
pa svaka cast,ali kazem to nije moj stil...a i nije nikakvo mjerilo za clanstvo u vip...
ako me razumijes??? king
the_only_one
the_only_one

Posts : 63
Join date : 2010-02-22

http://www.freeinsiders.forumotion.com

Na vrh Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Re: Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by Admin Mon Feb 22, 2010 11:27 am

the_only_one (citat):
Admin (citat):
the_only_one (citat):
g-din@live.com
ono takmicenje od 5 tipova mi nema logike,tesko je pogoditi 5 tipova za jedan dan, ja se baziram na singlove i ne forsiram...



Ja sam juce pogodio 10 sta kazes na to??? cheers


Ok veceras oko 10 ocekuj javice ti se neko iz ekipe...
pa svaka cast,ali kazem to nije moj stil...a i nije nikakvo mjerilo za clanstvo u vip...
ako me razumijes??? king[/quote]

Pa dobro i nije,na ostalim forumima je drugacije za ulazak u vip,moras svaki dan da pises analize da bi usao.Mi to ne zahtevamo mi radimo drugacije ali dobro,da ne sirimo pricu,dalje javice ti se neko od ekipe veceras pa cete se sve dogovoriti ako si dobar i ako imas materijala za Vip nece biti problem.Pozz Smile

Admin
Admin

Posts : 64
Join date : 2009-11-13

https://forumkladionica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Re: Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by Mckenzie Fri Feb 26, 2010 4:09 am

Duizburg-Obehauzen 1
Padebron-Minhen GG
Salke Dortmund GG
Krakovija-Legija 0-2
Boka-Estudijantes GG

omniworld-eindhoven 1 kvota 2,05
gosti ce nastupiti sa rezervnim sastavom tj. igrace im samo 3-4 prvotimca tako da iz tog razloga treba juriti pobedu domacina.

Ovo su mojih prvih 6 parova za danas...

Mckenzie

Posts : 1
Join date : 2010-02-23

Na vrh Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Re: Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by Tip Insajder Fri Feb 26, 2010 2:02 pm

Mckenzie (citat):Duizburg-Obehauzen 1
Padebron-Minhen GG
Salke Dortmund GG
Krakovija-Legija 0-2
Boka-Estudijantes GG

omniworld-eindhoven 1 kvota 2,05
gosti ce nastupiti sa rezervnim sastavom tj. igrace im samo 3-4 prvotimca tako da iz tog razloga treba juriti pobedu domacina.

Ovo su mojih prvih 6 parova za danas...


Lepo je nije lose,sao tako nastavi ali pisi u temi kvalifikacije za Vip ne ovde. king
Tip Insajder
Tip Insajder
Admin

Posts : 206
Join date : 2009-11-13
Age : 47

https://forumkladionica.bosnianforum.com

Na vrh Go down

Mogucnost Pretplate za VIP korisnike! Empty Re: Mogucnost Pretplate za VIP korisnike!

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu